SUPA24
Otro
Otro
Otro
159 239 €
(2 895 € / m²)
Venta
3
1
55 m²
Rybacka, Wejherowo

dormitorio3
departamento55 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Wejherowo...

Piso:
4. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Rybacka, Wejherowo
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOME ASSET SP. Z O.O.

Monika Witkowska