SUPA24
Otro
Otro
Otro
264 473 €
(3 435 € / m²)
Venta
3
1
77 m²
Warszawa

dormitorio3
departamento77 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrow...

Piso:
3. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Warszawa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska