SUPA24
Otro
Otro
Otro
136 544 €
(3 690 € / m²)
Venta
2
1
37 m²
Warszawa

dormitorio2
departamento37 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5...

Piso:
3. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Warszawa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska