SUPA24
Otro
Otro
Otro
200 187 €
(4 259 € / m²)
Venta
3
1
47 m²
Warszawa

dormitorio3
departamento47 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. O...

Piso:
8. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Warszawa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska