SUPA24
Otro
Otro
Otro
161 092 €
(3 356 € / m²)
Venta
3
1
48 m²
Warszawa

dormitorio3
departamento48 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

3 pokoje/ 48m2/ 2 piętro/Bielany Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach prz...

Piso:
2. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Warszawa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska