SUPA24
Otro
Otro
Otro
144 869 €
(3 369 € / m²)
Venta
2
1
43 m²
Warszawa

dormitorio2
departamento43 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Warszawie przy ul.Egejskiej. Na powierzchnię mieszkania ...

Piso:
1. piso de 15
Antigüedad de la oferta: 13días
Actualizado: 13días

Localidades

Warszawa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska