SUPA24
Otro
Otro
Otro
138 745 €
(3 083 € / m²)
Venta
2
1
45 m²
Konrada Grasera, Toruń

dormitorio2
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Sosnowe Zacisze na toruńskim Jarze — inwestycji wyróżniającej się elegancką archi...

Piso:
2. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 1días

Localidades

Konrada Grasera, Toruń
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Afrodyta Prawucka