SUPA24
Otro
Otro
Otro
155 202 €
(2 464 € / m²)
Venta
4
1
63 m²
Szczecin

dormitorio4
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Oferta sprzedaży SPÓŁDZIELCZO-WŁASNOŚCIOWEGO - 4-ro pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ulicy Boryny na Pomorzanach. Mieszkanie przeszło kapi...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Szczecin
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Lex House

Adam Myśków