SUPA24
Casa y alrededores; vista
Casa y alrededores
Plano
488 775 €
(4 325 € / m²)
Venta
5
1
113 m²
23 Marca, Sopot

dormitorio5
departamento113 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Inwestycja Leśna Sonata w sercu  natury Oferujemy przestronne mieszkanie w malowniczej okolicy, tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To ideal...

Otro
Antigüedad de la oferta: 73días
Actualizado: 47días

Localidades

23 Marca, Sopot
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Julia Marczak