SUPA24
Otro
Otro
Otro
56 186 €
(1 479 € / m²)
Venta
1
1
38 m²
Adama Mickiewicza, Słupsk

dormitorio1
departamento38 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

REZERWACJA DO 17.03.2025r.  Oferujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie położone na parterze plomby przy ul. Mickiewicza w Słupsku. Cena do negocjacji.  Ł...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 455días
Actualizado: 398días

Localidades

Adama Mickiewicza, Słupsk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Innova House s.c. INNOVA HOUSE S.C.

Joanna Szczerbińska-Selega