SUPA24
Otro
Otro
Otro
176 574 €
(2 559 € / m²)
Venta
3
1
69 m²
Sieradz

dormitorio3
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terraza

Descripción

3 pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu w Sieradzu Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy 3 M...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Sieradz
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Sieradzkie Biuro Nieruchomości SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Paulina Wrzesińska