SUPA24
Otro
Otro
Otro
89 495 €
(1 398 € / m²)
Venta
3
1
64 m²
Stróżowska, Sanok

dormitorio3
departamento64 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², położone w Sanoku, na osiedlu Posada, przy ulicy Stróżowskiej.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym ukła...

Piso:
5. piso de 5
Antigüedad de la oferta: 12días
Actualizado: 11días

Localidades

Stróżowska, Sanok
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

KWADRACIAK

Gabriela Kowalczyk