SUPA24
Otro
Otro
Otro
95 196 €
(1 641 € / m²)
Venta
4
1
58 m²
3 Maja, Rypin

dormitorio4
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem ok. 107 mkw, położone na parter...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

3 Maja, Rypin
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński