SUPA24
Otro
Otro
Otro
77 823 €
(1 112 € / m²)
Venta
2
1
70 m²
1 Maja, Rybnik

dormitorio2
departamento70 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Przestrzeń z nieograniczonym potencjałem aranżacyjnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,96 m2, usytuowa...

Piso:
2. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 45días
Actualizado: 17días

Localidades

1 Maja, Rybnik
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

P.M.Nieruchomości-Mirella Chmielewska 

Mirella Chmielewska