SUPA24
Otro
Otro
Otro
99 047 €
(1 679 € / m²)
Venta
3
1
59 m²
Pomorska, Rumia

dormitorio3
departamento59 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkani...

Piso:
3. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 1días

Localidades

Pomorska, Rumia
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOME ASSET SP. Z O.O.

Agata Stelmachów