SUPA24
Otro
Otro
Otro
127 111 €
(2 311 € / m²)
Venta
2
1
55 m²
Owsiana, Rumia

dormitorio2
departamento55 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksow...

Piso:
2. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Owsiana, Rumia
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOME ASSET SP. Z O.O.

Marzena Mamet