SUPA24
Otro
Otro
Otro
101 000 €
(2 104 € / m²)
Venta
2
1
48 m²
Broni, Radom

dormitorio2
departamento48 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

STYLOWE mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia na os. Pla...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Broni, Radom
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Aleksandra Jastrzębska