SUPA24
Otro
Otro
Otro
155 646 €
(1 255 € / m²)
Venta
2
2+
124 m²
Nowy Sącz

dormitorio2
departamento124 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu na sprzedaż całe piętro w kamienicy . Bezczynszowe mieszkanie na parterze , w rewelacyjnej lokalizacji No...

Otro
Antigüedad de la oferta: 52días
Actualizado: 52días

Localidades

Nowy Sącz
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Imperium

Renata Golonka