SUPA24
Otro
Otro
Otro
117 780 €
(2 141 € / m²)
Venta
2
1
55 m²
Grażyny, Lublin

dormitorio2
departamento55 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Wyjątkowe mieszkanie 55 m2 z balkonem - LSM | 1. piętro
Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ i świetną lokalizację, ta of...

Piso:
1. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 115días
Actualizado: 2días

Localidades

Grażyny, Lublin
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Mateusz Kuszniar