SUPA24
Otro
Otro
Otro
171 667 €
(1 734 € / m²)
Venta
3
1
99 m²
Nawrot, Łódź

dormitorio3
departamento99 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Bezpośrednio od Dewelopera: duże mieszkanie w inwestycji oddanej do użytkowania.Zobacz film z inwestycji (klikając na wideo) lub zadzwoń i poproś o je...

Otro
Antigüedad de la oferta: 450días
Actualizado: 348días

Localidades

Nawrot, Łódź
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Metr Kwadratowy

Joanna Laszok