SUPA24
Otro
Otro
Otro
55 420 €
(1 979 € / m²)
Venta
1
1
28 m²
Inowrocławska, Łódź

dormitorio1
departamento28 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju. To idealna propoz...

Piso:
4. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 1días

Localidades

Inowrocławska, Łódź
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

REMAX POLSKA

Agnieszka Lik-Piątek