SUPA24
Otro
Otro
Otro
188 288 €
(2 511 € / m²)
Venta
4
1
75 m²
Nawrot, Łódź

dormitorio4
departamento75 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

3 wykończone mieszkania o charakterze inwestycyjnym.  Każe z łazienką i aneksem kuchennym.Wszystkie media miejskie.Różne powierzchnie.Budynek po kompl...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 3días

Localidades

Nawrot, Łódź
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Metr Kwadratowy

Joanna Laszok