SUPA24
Otro
Otro
Otro
206 975 €
(2 091 € / m²)
Venta
4
1
99 m²
Żabia, Łódź

dormitorio4
departamento99 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło...

Piso:
6. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 50días
Actualizado: 3días

Localidades

Żabia, Łódź
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

SEMPRE

Barbara Workiert