SUPA24
Otro
Otro
Otro
171 236 €
(1 631 € / m²)
Venta
4
1
105 m²
Nawrot, Łódź

dormitorio4
departamento105 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

W sprzedaży również lokale usługowe. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone w oficynie kamienicy  Józefa Pfeiffera z 1886 r.. Budynek znajduje się...

Otro
Antigüedad de la oferta: 238días
Actualizado: 238días

Localidades

Nawrot, Łódź
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Metr Kwadratowy

Joanna Laszok