SUPA24
Otro
Otro
Otro
176 400 €
(3 392 € / m²)
Venta
3
1
52 m²
Blacharska, Kraków

dormitorio3
departamento52 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia oglądania i osobistego przekonania się o unikalności tej oferty.

Nieruchomość oferuje wysoki standard wykońc...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 451días
Actualizado: 444días

Localidades

Blacharska, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Alicja Czerwonka