SUPA24
Otro
Otro
Otro
300 106 €
(4 055 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
Pawia, Kraków

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 z dwoma przynależnymi tarasami o łącznej powierzchni 17.33m2! Nieruchomość...

Otro
Antigüedad de la oferta: 455días
Actualizado: 455días

Localidades

Pawia, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Investime sp zoo

Jan Przała