SUPA24
Otro
Otro
Otro
169 558 €
(3 028 € / m²)
Venta
2
1
56 m²
Cystersów, Kraków

dormitorio2
departamento56 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Funkcjonalne mieszkanie 56 m² w pobliżu Ronda Mogilskiego, ul.Bandurskiego, ul.Bema , ul. Rakowieckiej, os. Oficerskie. Na sprzedaż przestronne, dwupo...

Piso:
2. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 1días

Localidades

Cystersów, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Livinder

Justyna Straszowska