SUPA24
Otro
Otro
Otro
192 197 €
(4 178 € / m²)
Venta
3
1
46 m²
Prądnicka, Kraków

dormitorio3
departamento46 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Przedstawiam Państwu na sprzedaż WYKOŃCZONE, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Prądnickiej 68A w Krakowie, na grani...

Piso:
3. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 1días

Localidades

Prądnicka, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Nest Brokers Estate Agency

Julia Nowak