SUPA24
Otro
Otro
Otro
123 421 €
(3 248 € / m²)
Venta
2
1
38 m²
Nad Sudołem, Kraków

dormitorio2
departamento38 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

DO SPRZEDANIA MIESZKANIE NA UL.NAD SUDOŁEM - OKAZJA. Nieruchomość zlokalizowana w zielonej części Prądnika Białego ul. Nad Sudołem położona w pobliżu...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 1días

Localidades

Nad Sudołem, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

METROPOLIA

Anna Polak