SUPA24
Otro
Otro
Otro
111 997 €
(3 200 € / m²)
Venta
1
1
35 m²
Mała Góra, Kraków

dormitorio1
departamento35 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

1 POKOJOWE MIESZKANIE w Krakowie Bieżanów - Prokocim Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na ulicy Mała Góra. Zadzwoń i umów się na prezentację - mamy kl...

Piso:
10. piso de 11
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Mała Góra, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Justyna Bielacha