SUPA24
Otro
Otro
Otro
220 912 €
(2 985 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
Siewna, Kraków

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o po...

Piso:
3. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Siewna, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska