SUPA24
Otro
Otro
Otro
189 894 €
(4 416 € / m²)
Venta
2
1
43 m²
Aleja Adolfa Hyły, Kraków

dormitorio2
departamento43 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego ...

Piso:
4. piso de 6
Antigüedad de la oferta: 7días
Actualizado: 7días

Localidades

Aleja Adolfa Hyły, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Arkadiusz Zemła