SUPA24
Otro
Otro
Otro
506 355 €
(4 220 € / m²)
Venta
4
1
120 m²
Powstańców, Kraków

dormitorio4
departamento120 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w k...

Piso:
4. piso de 5
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Powstańców, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Malwina Filas