SUPA24
Otro
Otro
Otro
176 636 €
(4 308 € / m²)
Venta
2
1
41 m²
Starowiślna, Kraków

dormitorio2
departamento41 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

*zdjęcia należą do właściciela oferty. Dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu w centrum dzielnicy Kazimierz (Stare Miasto) tuż obok placu Wolnica. ...

Piso:
2. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Starowiślna, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński