SUPA24
Otro
Otro
Otro
280 429 €
(3 299 € / m²)
Venta
4
1
85 m²
Laurowa, Kraków

dormitorio4
departamento85 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Dwupoziomowe | 104 m² | Klimatyzacja | Taras z widokiem na zieleń - SkotnikiSzukasz przestrzeni, która daje oddech od miejskiego zgiełku, a jednocześn...

Piso:
1. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 3días

Localidades

Laurowa, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

SUPEROPCJA

Patrycja Wawrzyniak-Czoch