SUPA24
Otro
Otro
Otro
183 402 €
(4 076 € / m²)
Venta
2
1
45 m²
Koszykarska, Kraków

dormitorio2
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Mieszkanie na sprzedaż 45.07m²| Kraków, ul. Koszykarska2-pokojowe mieszkanie z loggią, cisza i park w najbliższej okolicy | Kraków, ul. KoszykarskaNa ...

Piso:
3. piso de 6
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Koszykarska, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Nest Brokers Estate Agency

Jarosław Poręba