SUPA24
Otro
Otro
Otro
93 970 €
(4 086 € / m²)
Venta
1
1
23 m²
Widok, Kraków

dormitorio1
departamento23 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krak...

Piso:
9. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 2días

Localidades

Widok, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Wojciech Sudoł