SUPA24
Otro
Otro
Otro
173 103 €
(3 037 € / m²)
Venta
3
1
57 m²
Leonida Teligi, Kraków

dormitorio3
departamento57 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Ul. Teligi. 3 pokojowe mieszkanie - 57,50 m 2 , z loggią. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku po term...

Piso:
1. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Leonida Teligi, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Dariusz Kornaś