SUPA24
Otro
Otro
Otro
148 374 €
(2 432 € / m²)
Venta
3
1
61 m²
Barbary, Kraków

dormitorio3
departamento61 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budyne...

Piso:
4. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Barbary, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Dariusz Kornaś