SUPA24
Salón; suelo de madera, luz natural, estilo moderno, techos altos
264 124 €
(4 192 € / m²)
Venta
3
1
63 m²
Rydlówka, Kraków

dormitorio3
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

3 -pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji - ul. Rydlówka, Podgórze Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne miesz...

Otro
Antigüedad de la oferta: 142días
Actualizado: 142días

Localidades

Rydlówka, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska