SUPA24
Otro
Otro
Otro
174 045 €
(3 284 € / m²)
Venta
3
1
53 m²
Mała Góra, Kraków

dormitorio3
departamento53 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Sprzedam ustawne, 3-pok mieszkanie w nowym budownictwie / ul. Mała Góra / blisko pętla tramwajowa Bieżanów Nowy / m.garażowe / kom.lokatorska Tylko w...

Otro
Antigüedad de la oferta: 317días
Actualizado: 315días

Localidades

Mała Góra, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Julia Tarkowska