SUPA24
Otro
Otro
Otro
233 470 €
(4 025 € / m²)
Venta
3
1
58 m²
Pawia, Kraków

dormitorio3
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku.
Budynek dzieli od Rynku Głównego w Krakowie tylko 600 metrów. Zadbana i eleganc...

Otro
Antigüedad de la oferta: 334días
Actualizado: 333días

Localidades

Pawia, Kraków
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Investime sp zoo

Mirosław Łuczkowiec