SUPA24
Otro
Otro
Otro
101 034 €
(2 196 € / m²)
Venta
2
1
46 m²
Chęcińska, Kielce

dormitorio2
departamento46 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m², zlokalizowanego w Kielcach przy ul. Chęcińskiej. 4...

Piso:
10. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 1días

Localidades

Chęcińska, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

OAKESTATE

Beata Pasis