SUPA24
Otro
Otro
Otro
98 680 €
(2 350 € / m²)
Venta
2
1
42 m²
Marszałkowska, Kielce

dormitorio2
departamento42 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dl...

Piso:
2. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Marszałkowska, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk