SUPA24
Otro
Otro
Otro
166 979 €
(2 879 € / m²)
Venta
3
1
58 m²
Wiosenna, Kielce

dormitorio3
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terraza

Descripción

TYLKO U NAS Biuro nieruchomości TWOJE M Prezentuje Mieszkanie 3 pokojowe w bloku z 2013 roku. Idealne na wynajem krótkoterminowy. Oferujemy Państwu k...

Piso:
7. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Wiosenna, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

TWOJE M KIELCE

Tomasz Kiek