SUPA24
Otro
Otro
Otro
82 166 €
(1 867 € / m²)
Venta
2
1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

dormitorio2
departamento44 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Dąbrowska, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk