SUPA24
Otro
Otro
Otro
152 849 €
(2 591 € / m²)
Venta
3
1
59 m²
Starowapiennikowa, Kielce

dormitorio3
departamento59 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z 2018 roku duży balkon, miejsce parkingowe osiedle Barwinek Pr...

Piso:
1. piso de 6
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 3días

Localidades

Starowapiennikowa, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba