SUPA24
Otro
Otro
Otro
72 788 €
(1 618 € / m²)
Venta
3
1
45 m²
Piekoszowska, Kielce

dormitorio3
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Kielcach przy ul. Piekoszowskiej - w bar...

Piso:
4. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 2días

Localidades

Piekoszowska, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

TWOJE M KIELCE

Karolina Kobus