SUPA24
Otro
Otro
Otro
93 567 €
(2 835 € / m²)
Venta
2
1
33 m²
Pawia, Kielce

dormitorio2
departamento33 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC M-44 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWĄ INWESTYCJĘ, POWSTAJĄCA W KIELCACH, W NIEWIE...

Piso:
3. piso de 6
Antigüedad de la oferta: 50días
Actualizado: 34días

Localidades

Pawia, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

NBN Nieruchomości

NBN Warszawa