SUPA24
Otro
Otro
Otro
84 498 €
(2 726 € / m²)
Venta
1
1
31 m²
Klonowa, Kielce

dormitorio1
departamento31 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej...

Piso:
1. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 104días
Actualizado: 10días

Localidades

Klonowa, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski